News

Filter

UDRŽOVAT ČISTOTU!

Sunday, May 7, 2023

Cleaning 2v1 Wipes

je sada vlhčených a suchých ubrousků určených k čištění obrazovek - displejů chytrých telefonů, tabletů, fotoaparátů, monitorů a skleněných ploch.

Udržovat čistotu je jednodušší než kdy jindy! Natec Raccoon Cleaning 2v1 Wipes je sada vlhčených a suchých ubrousků určených k čištění obrazovek - displejů chytrých telefonů, tabletů, fotoaparátů, monitorů a skleněných povrchů.

Díky samostatnému balení ve vzduchotěsných sáčcích je produkt ideální na cesty. Pro všechny obrazovky Speciální složení čisticí kapaliny rychle zbaví povrch obrazovek a displejů nečistot, prachu a mastných otisků prstů.

A co víc, antistatický efekt zabrání hromadění prachu a zajistí čistotu po dlouhou dobu. Suchým hadříkem odstraňte zbývající nečistoty a vyleštěte povrch. Obrazovka bude vypadat jako nová.

 

Dokonalá čistota

Stlačený vzduch je ideální nástroj pro čištění zákoutí a těžko dostupných míst. Vysokotlaký plyn umožňuje odstranění prachu a nečistot z prachotěsných prostor.

Aplikace

Natec Raccoon Air je ideální pro čištění počítačů a kancelářského vybavení a přiložená trubice umožní přesné nasměrování proudu vzduchu a odstranění i těch nejobtížnějších nečistot.

Šikovné balení

Kompaktní rozměry vám umožní mít produkt stále u sebe, kapacita 600 ml stačí k vyčištění mnoha zařízení od prachu v nich.

RACCOON COMPRESSED AIR

Stlačený vzduch je ideální nástroj pro čištění zákoutí a těžko dostupných míst. Vysokotlaký plyn umožňuje odstranění prachu a nečistot z prachotěsných prostor.

 

 

Design víka dávkovače

Čistič obrazovky Raccoon je ideální jako součást kancelářské pracovní stanice díky své praktické trubici. Praktická nádoba pojme 100 ubrousků nepouštějících vlákna, které jsou ideální pro čištění většiny elektronických zařízení. Ubrousky se dávkují jednotlivě a zásobník zabraňuje jejich vysychání.