Doprava

 

 

 

Způsob zaslání závisí na celkové hmotnosti zboží, jeho povaze a objemu.

Zpětný odběr elektrozařízení je za podmínek daných platnou legislativou ČR bezplatný.

Kupující je povinen zboží od přepravce řádně převzít, zkontrolovat neporušenost obalů, počet balíků a v případě jakýchkoliv závad poznamenat tyto skutečnosti na přepravním listu a neprodleně je písemně oznámit dodavateli (reklamacecz@webmario.cz nebo tel. 222 761 014). Přepravce dodá zásilku před dům příjemce. Součástí dodávky není instalace předmětu plnění a stěhování do bytu, není-li dohodnuto nebo smluvně ujednáno jinak. Pokud je zboží zasláno na dobírku, je řidič přepravce oprávněn převzít dobírku a převzetí peněz potvrdí na přepravním listu. Fakturu k odeslanému zboží zasíláme emailem.

V případě jakýchkoliv dotazů jsme Vám plně k dispozici. 

 


Dodávka zboží

je realizována v pořadí podle přicházejících objednávek, do vyčerpání zásob. Při velkém množství přicházejících objednávek mohou být některé výrobky či zboží, i když jsou označeny jako skladem/dostupné, zaslány nebo vyřazeny z objednávky a dodány do odběrného místa další zásilkou v pozdějším termínu do 1 – 2 týdnů ode dne obdržení objednávky. Dodávka zboží se vyřizuje pouze individuálně online s obchodním oddělením a je omezena pro území České a Slovenské republiky. Doprava PPL/GLS/DPD a balné jsou účtovány v základní sazbě pro balík max.rozměry 30x30x30cm. Větší objem balíku je doúčtován samostatně.

 

Bankovní spojení – Komerční banka :
č.účtu : 115 – 4000130217 / 0100
variabilní symbol : vždy uvádějte číslo objednávky
zpráva pro příjemce : e-shop Bymy+ ( nepovinné )

 

Vyhrazujeme si právo na průběžné provádění změn, a to jak cen zboží z naší nabídky, tak ceny případného doručování, při čemž se i tyto změny dotýkají práv osob, které podaly objednávku již před uskutečněním těchto změn.

 

Nárok na odstoupení od kupní smlouvy má každý kupující, který zjistil, že zboží, jež zakoupil, vykazuje určité vady. Tyto vady mohou být buď podstatné, to znamená znemožňující užívání daného předmětu za účelem, pro který byl zakoupen, nebo nepodstatné, které se dají opravit nebo odstranit. Jedná-li se o podstatnou vadu, má zákazník právo od kupní smlouvy odstoupit okamžitě a nárokovat si vrácení prostředků, které byly na nákup takového produktu vynaloženy.

U vad nepodstatných se neřeší odstoupení od kupní smlouvy, ale spíše reklamační řízení, kdy je zakoupený předmět vrácen prodejci, který jej buď opraví, nebo vymění za stejný produkt bez závad. Kupující také může požadovat namísto výměny nebo opravy daného předmětu finanční kompenzaci v podobě určité slevy.

 

Zákazník si může volit při objednání různé volby dodávky s odběrem v naší maloobchodní síti prodejen a s podmínkami jako host-zákazník ( bez smlouvy ) nebo jako partner včetně smlouvy a DIČ. které se se zobrazí při průchodu pokladnou. Jak doručování, tak případné uložení objednaného zboží na prodejnách je adresátovi oznámeno. SMS oznámení o zásilkách je možné pouze v případě, kdy je klientem uvedeno číslo mobilního telefonu.


Zákazník má následující možnosti zaplatit cenu uvedenou na internetové stránce nebo v katalogu: kartou, platbou online, platebním příkazem nebo poukázkou, jejíž hodnotu použije na objednané zboží. Hodnota poukázky nemůže pokrývat náklady na dopravu, ani jiné poplatky. Odečtení hodnoty poukázky od ceny produktů následuje automaticky. K placené ceně zboží je třeba přičíst poštovní poplatky příslušné ke zvolenému způsobu platby a dodávky:

Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.

Fotografie produktů slouží pouze k ilustrativním účelům a mohou se lišit od skutečného vzhledu předmětů. Případné rozdíly nemohou být důvodem k pozdější reklamaci. V případě jakýchkoliv pohybností spojených s nákupem kontaktujte prosím předem svého obchodníka.

 

® Platnost dokumentu od 1.5.2024, ►