News

Filter

NOVÁ EDICE OCHRANY 2024

Wednesday, November 15, 2023
 edice 2024  
    
    
 

All-in-one ochrana vašeho digitálního světa

  
 

Ochrana 24/7

Běží na pozadí s automatickými aktualizacemi. Upozorníme vás, pokud se chystáte provést rizikovou akci.

 

Proaktivní antivirus proti všem typům malwaru včetně virů, trojských koní, červů a spywaru.

Funkce anti-phishing blokuje stránky, které se snaží odcizit vaše osobní údaje, aby se zabránilo krádeži identity a zneužití vašich osobních údajů.

Ochrana proti ransomware blokuje škodlivý software, který se vás pokouší odpojit od vašich dat a požaduje výkupné.

Správa zařízení zabraňuje neoprávněnému kopírování soukromých dat do externího zařízení.

Umělá inteligence zabudovaná do naší ochrany detekuje pokročilý, dosud neviděný malware a zároveň má minimální dopad na výkon zařízení.

Plynulé aktualizace produktů zajišťují, že budete moci využívat nové technologie ochrany, jakmile budou k dispozici, čímž si zajistíte vysokou úroveň zabezpečení po celou dobu používání.

  
    
 

Ochrana bankovnictví a zabezpečený webový prohlížeč

Nakupujte, vyhledávejte a komunikujte online bezpečně bez obav z ohrožení vašich dat.

 

Bezpečné bankovnictví – Zabezpečený režim prohlížečů   nabízí automatickou ochranu online bankovnictví a přístupu k webovým kryptopeněženkám. Komunikace mezi klávesnicí a prohlížečem je také šifrovaná, což zajišťuje bezpečnější transakce a ochranu před keyloggery.

Bezpečné prohlížení webu - Ochraňte své online aktivity pomocí zabezpečeného režimu prohlížeče. Tato funkce nabízí další vrstvu ochrany, která chrání před malwarem, keyloggery a dalšími typy digitálních hrozeb. Je automaticky aktivována pro všechny kompatibilní prohlížeče.  

Rozšíření pro ochranu soukromí a zabezpečení prohlížeče – Optimalizovaný výkon vyhledávání a lepší ochrana před online podvody. Zahrnuje:

  • Bezpečné vyhledávání, které vám pomůže snadno rozlišit mezi bezpečnými a nebezpečnými výsledky vyhledávání.

  • Nástroj Vyčištění prohlížeče vyčistí data prohlížeče na vyžádání nebo automaticky, čímž redukuje vaši digitální stopu a optimalizuje efektivitu prohlížeče.

  • Kontrola nastavení webových stránek - kontrola nebo blokování povolených webových notifikací, které mohou interagovat se systémem, i když jsou webové stránky zavřené. Tato funkce je k dispozici pouze v plánu Ultimate.

  • Vyčištění metadat pro ochranu vašich osobních údajů odstraněním metadat z obrázků nahraných do prohlížeče.

    *Funkce Vyčištění metadat je k dispozici pouze pro tarif Ultimate.

  
    
 

Ochrana soukromí

K dispozici ve všech plánech

Zabraňte hackerům v ovládnutí vašich zařízení nebo krádeži citlivých dat a přihlašovacích údajů.

 

Ochrana webové kamery neustále sleduje všechny aplikace spuštěné v počítači a zjišťuje, které z nich se snaží používat webovou kameru. Upozorní vás na jakýkoli neoprávněný přístup k webové kameře a umožní vám je zablokovat.

Ochrana proti útokům hrubou silou blokuje útoky, které se pokoušejí uhodnout vaše heslo a získat přístup k vašim účtům zadáním velkého množství dříve prolomených hesel - jde o jednu z nejčastějších metod, kterou hackeři používají ke krádeži hesel.

Mobilní ochrana je rozšířena o anti-phishing (SMS phishing), který skenuje příchozí SMS zprávy a upozorňuje na nebezpečné odkazy.

Rodičovská kontrola umožňuje blokovat nežádoucí webový obsah podle kategorií nebo jednotlivých webových stránek, aby byly vaše děti na internetu v bezpečí.

Brána firewall zajišťuje bezpečnost používání veřejné sítě Wi-Fi tím, že udržuje vaše zařízení mimo dosah ostatních uživatelů a potenciálně infikovaných zařízení. Nezbytné pro cestování a práci na dálku.

Strážce sítě blokuje hrozby z vaší sítě Wi-Fi tím, že chrání domácí router a ukazuje, kdo je k němu připojen.

  
    
 

Snadná instalace, snadné sdílení s rodinou a snadná kontrola stavu zabezpečení vaší domácnosti pomocí bezplatné aplikace ESET HOME.

  
    
   
 
 
Leave your comment
*
*
Only registered users can leave comments.