News

Filter

Konvertor výkonu / nabíječka - hybrid

Monday, May 29, 2023
   
   
 Funguje to jako solární nabíječka a nabíječka baterií. Vybaven multifunkčním LCD displejem, který zaznamenává provozní data umožňující nepřetržité monitorování a správu celého systému. Střídač pracuje v režimu mimo síť. Nepodporuje BMS.
Má vestavěný ovladač nabíjení 100A MPPT. Možnost připojení dalšího modulu wi-fi.
 

 

 

JAK FUNGUJE HYBRIDNÍ STŘÍDAČ MIMO SÍŤ?

   
   
 Účinnost solárního fotovoltaického systému závisí na výběru správného střídače nebo solárního střídače. Střídač vykonává v tomto systému klíčovou funkci a mění stejnosměrný proud generovaný solárními fotovoltaickými panely na střídavý proud používaný domácími spotřebiči. Hybridní střídač mimo síť kombinuje solární PV systém, ukládání energie a rozvodnou síť. Během dne nabíjí skladování energie z fotovoltaických panelů. Skladovací jednotka energie napájí domácí spotřebiče ze skladované energie během dne a po vybití baterií čerpá energii ze sítě. Střídač pracuje v režimu mimo síť a využívá přebytečnou sluneční energii k napájení spotřebitelů a nabíjení baterie. V případě nouze,proud je čerpán ze solárního fotovoltaického systému do skladování energie a může bezpečně a nepřetržitě zajišťovat nepřetržitý provoz našich spotřebičů. 

 

 

PROČ BYSTE SI MĚLI VYBRAT HYBRIDNÍ STŘÍDAČ ?

   
   
 - Pure sinusový měnič,
- automatický restart během obnovení napájení,
- snadno čitelný multifunkční LCD displej,
- 100A MPPT ovladač nabíjení,
- schopnost být napájen ze sítě nebo generátoru,
- schopnost změnit nastavení priority AC / Solar nabíječky pomocí LCD displeje,
- inteligentní design nabíječky pro optimální výkon baterie,
- konfigurovatelný rozsah vstupního napětí pro domácí spotřebiče a osobní počítače pomocí nastavení na LCD displeji,
- konfigurovatelný nabíjecí proud baterie podle zařízení a osobních počítačů pomocí nastavení na LCD displeji,
- ochrana proti přetížení, přehřátí, přebíjení a zkratu,
- funkce studeného startu,
 

 

 

MAXIMALIZUJTE MOŽNOSTI POMOCÍ TECHNOLOGIE MPPT

   
   
 

Střídač nabíjení baterie používá nejmodernější ovladač nabíjení 100A MPPT k maximalizaci nasávaného výkonu z fotovoltaických panelů pomocí pokročilé technologie sledování maximálního výkonu.

Mít tuto funkci významně ovlivňuje účinnost fotovoltaické instalace - mohou si udržet vysoký výkon i za nízkých slunečních podmínek. Řadič navíc řídí provoz a nabíjení baterie a chrání baterii před poškozením.

 

 

 

DISPLAY LCD MULTIFUNCTION

   
   
 Produkt je vybaven multifunkčním, snadno použitelným LCD displejem s ovládacím panelem. Usnadňuje monitorování celé fotovoltaické instalace . Umožňuje nakonfigurovat rozsah vstupního napětí pro domácí spotřebiče a osobní počítače nebo změnit nastavení priorit AC / Solar nabíječky. Kromě toho displej zaznamenává data a informuje o poruchách a podle toho reaguje, pokud některý z parametrů překračuje normu. Pokud dojde k poruše, střídač se vypne 

.

 

 

Získejte čistou energii pomocí solárních střídačů!
Produkt je dodáván s 24 měsíční zárukou od data nákupu.

 

 

 

Leave your comment
*
*
Only registered users can leave comments.