News

Filter

FINÁLNÍ ŘEŠENÍ ZDRAVÍ VAŠICH OČÍ

Tuesday, May 28, 2024

 

24” panel technologie IPS s USB hubem a frekvencí 100 Hz

  
   
   

 

 

Díky stylovému designu od okraje k okraji je ProLite XUB2493HS ideální pro nastavení s více monitory. Technologie panelu IPS nabízí přesnou a konzistentní reprodukci barev se širokými pozorovacími úhly. 

 

 
 Vysoké hodnoty kontrastu a jasu znamenají, že monitor poskytne vynikající výkon pro fotografický a webový design. Vybavený reproduktory, konektorem pro sluchátka, připojením HDMI a DisplayPort, funkcí redukce modrého světla pro snížení únavy očí a ergonomickým 150 mm výškově nastavitelným stojanem pro optimální uživatelský komfort činí z tohoto 24'' monitoru skvělou volbu pro konfiguraci s více monitory i pro kancelářské aplikace. 
   

 

 

 
   
 100 Hz
Obnovovací frekvence 100 Hz se promítá do vyšší plynulosti obrazu. To znamená, že blikání je sníženo a únava očí je tedy také méně patrná. Zvýšená frekvence také znamená hladší přechody mezi kontrastními barvami, plynulejší pohyb ve filmech i hrách a dokonce i snížení blikání kurzoru myši.
 
   
 

FULL HD
S nativním rozlišením 1920 x 1080p je tvůj LCD monitor připraven zobrazovat ve vysokém rozlišení. Tím take nabízí větší pracovní plochu, než standardní LCD s rozlišením 1280 x 1024

 
 

SLIM LINE
Slim line monitory mají elegantní rámeček a proto jsou obzvláště vhodné pro pro video-stěnu nebo vícemonitorové prostředi.nativním rozlišením 1920 x 1080p


 
 

REPRODUKTORY A SLUCHÁTKA
Hrajete s přáteli? Použijte integrované vysoce kvalitní reproduktory. Nechcete být rušeni? Připojte sluchátka do sluchátkové zásuvky a zapněte hlasitost.

 

 
 

 

 
   
  
   

 

Leave your comment
*
*
Only registered users can leave comments.